Firmy dla wolontariuszy

admin 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects uprzejmie zachęcamy do uczestniczenia w kampanii „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach realizowanego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wylosować nieodpłatne warsztaty edukacyjne – jako swoisty prezent w zamian za oferowaną dobroczynność. Do tej pory kursy rozlosowano wśród dziesięciu przedsiębiorstw – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca losowana jest jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Nagrodzony pracodawca ma prawo wybrać lokalizację spotkania, dogodną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - problematykę konferencji. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od psychologii biznesu, przez kreatywność i innowacyjność albo warsztaty handlowe, po finanse menedżerskie.

Jak na razie z oferowanej pomocy skorzystali: Uniwersytet Jagielloński: Instytut Socjologii, Leadership Development Regina Bisikiewicz, Europejski Instytut Edukacji Informatycznej, Europejska Grupa Doradcza z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Wylosowane projekty: Szkoła @ktywnego Seniora :Senior buszujący w Sieci, Zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych osób zagrożonych restrukturyzacją, poprzez szkolenie z zakresu obsługi komputera oraz komunikacji, negocjacji i technik sprzedaży w województwie dolnośląskim, Dobry fachowiec skutecznym menedżerem – umiejętne zarządzanie zespołem pracowników miarą sukcesu przedsiębiorstwa, Jedno szkolenie - wiele możliwosci. Spawanie metodami: MAG i TIG dla osób 45+, Kompetentni zawsze aktywni zawodowo

Spotkania edukacyjne dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit organizujemy w obiektach kongresowych, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Pomarańczowy Tren w Karłowicach i Stary Kamień w OławieOpolu.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest instytucja badawcza Szkoła Przywództwa z Poznania. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w tematyce symulacji biznesowych, spotkań integracyjnych i niektórych treningów rozwoju osobistego. W konsorcjum oferujemy wszystkim zainteresowanym następujące rozwiązania:

- Interaktywne gry szkoleniowe z dziedziny kierowania projektami, myślenia strategicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, optymalizacji produkcji oraz rozwiązywania problemów

- spotkania integracyjny o intensywnie szkoleniowym odcieniu – programy uczące umiejętności współdziałania w grupie, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty z zarządzania z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, kierowanie ludźmi, delegowanie, kreatywne myślenie, oraz tematyka handlowa

Jako partner tej instytucji zapewniamy upust na wszystkie opisane tutaj programy – 30procent po powołaniu się na nas. Ponadto dla każdego z klientów zorganizujemy na życzenie coaching wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi:
Losowy

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Teresa Duraj. Wspólnie z ekipą psychologów zapraszamy na szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia kometencyjne , sprzedażowe dla ludzi biznesu, jak również kursy weekendowe dla młodzieży . Nasze międzynarodowe seminaria przygotują Państwa pracowników,

Czytaj więcej...