Moje podejście

admin 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, przy jakich duża ilość właścicieli firm robi niezliczone błędy. Instrumentalne traktowanie zatrudnionych pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to zaledwie niektóre grzechy, które spotyka się bardzo często w dużej ilości firm.


Jeżeli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to z chęcią spróbuję w tym pomóc. Przy takich zleceniach skupiam się przede wszystkim na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z wieloma prywatnymi firmami, ale też z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także kompleksowym wdrażaniem mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym swoimi umiejętnościami, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to po pierwsze wysoki poziom poufności, tematy związane z dyskrecją będą dla mnie niezwykle istotne. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  oraz ulepszam procesy HR. Mogę także przeprowadzić warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:
Losowy

Najnowsze promocje

Rządowa administracja publiczna: problemy lokalne i federalne - Kurs obejmie role rządów stanowych i federalnych, agencji państwowych i administracji publicznych w celu wspierania i utrzymania usług i zasobów. Tematy będą obejmować rolę rządu w świadczeniu usług dla ludności USA; wpływ, jaki USA będą miały na i

Czytaj więcej...