Seminaria przedmaturalne – wyjazdy do Stanów

admin 05.06.2018

Nasza firma organizuje warsztaty i programy standaryzacyjne dla uczniów migrujących z rodzicami do Stanów Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na bezproblemową relokację do tamtejszej placówki szkolnej. W minionym roku szkolnym prowadziliśmy m.in. poniższe kursy: 

Opis kursów nr E24/USA:

Zagadnienia z warsztatów Western Humanities wprowadzają studentów w badania nad dziedzictwem kulturowym ludzi i stanowią okazję do poznania naszego fundamentalnego człowieczeństwa. Treści zawierają zwykle definicje humanistyki w odniesieniu do historii, literatury, religii, filozofii, sztuki, muzyki i architektury oraz badania kultur Grecji, Rzymu i jednego lub więcej ustawień we współczesnych czasach. Uczniowie proszeni są o przeanalizowanie i wyjaśnienie własnego poczucia; badają i wyjaśniają swoje obowiązki w stosunku do obowiązków innych osób; zbadać filozofie dotyczące odpowiedzialności moralnej za przyszłość; i badaj filozofie dotyczące ludzkiej śmiertelności.

Opis kursów nr P25/USA:

Kursy IB Psychology przygotowują studentów do testu International Baccalaureate Psychology na poziomie standardowym lub wyższym. Treści merytoryczne zawierają wpływ biologiczny, poznawczy i społeczno-kulturowy na zachowanie człowieka, a także eksperymentalną metodologię badań. Treści merytoryczne mogą obejmować również psychologię nienormalną, rozwojową, zdrowotną lub sportową, psychologię relacji międzyludzkich oraz badania jakościowe w psychologii.

Formalna definicja kursów nr O88/USA:

Seminaria historii i doświadczenia w miejscu pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z historią świata. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, uwzgledniają w programiece dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr B61/USA:

Studia niezależne od chemii, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom odkrywanie naukowych tematów, wykorzystujących zaawansowane metody badań naukowych i eksperymentowania. Warsztaty te mogą być oferowane w połączeniu z innymi rygorystycznymi kursami naukowymi lub mogą służyć jako okazja do poznania tematu o szczególnym znaczeniu.

Formalna definicja programów nr N33/USA:

Zasady programów Demokracja łączą badanie struktury krajowego, stanowego i lokalnego rządu USA z przeglądem zasad ekonomiki rynku. Treści kursu mogą obejmować współczesne problemy ze Stanami Zjednoczonymi. Celem tych warsztatów jest przygotowanie studentów do skutecznego działania jako poinformowani obywatele.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr E77/UK:

Szkolenia fizjologii badają wszystkie główne układy, tkanki i grupy mięśniowe w ludzkim ciele, aby pomóc dzieciom zrozumieć, jak te systemy oddziałują i ich rolę w utrzymaniu homeostazy. Seminaria te mogą również obejmować takie tematy, jak struktura i funkcja komórki, metabolizm i cykl życia człowieka.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr E75/USA:

Seminaria języka angielskiego i Kursy literatury oferują studentom możliwość asystowania instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów warsztatów. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym abiturientom.Tagi:
Losowy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz zgłosić wniosek o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Choć stowarzyszenia społeczne i charytatywne realizują niezwykle wartościowe projekty i zatrudniają do

Czytaj więcej...